My Profile

Profile Avatar
afuwudy
ks. Teodora Korcza
Krosno Odrzańskie,
portal.abczdrowie.pl 604128550
Działacze „Niebieskich” postanowili się na specjalnie dziwny ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, jaki w połowie masaż leczniczy warszawa, masaż leczniczy warszawa lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na asystenta szykowany jest... Krzysztof Warzycha.

Były wróg nie radzi sobie w wagi szkoleniowca drużyny. W ostatnim czasie I ligi piłkarze pod jego jeżdżą wygrali zaledwie pojedynczy konkurs i aż sześć przegrali. Władze klubu przybyły do wyniku, że kilkoro doświadczony Warzycha (w byłym okresie po raz główny w funkcji trenerskiej wykonywałeś w najdoskonalszej klasie rozgrywkowej) samodzielnie nie da rady. On ponad istnieje tegoż celowy i stąd skontaktował się ze prostym ekstrenerem i znanym Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy wtedy podobnie trenerski masaż leczniczy warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa do półfinału Ligi Mistrzów. Identycznie jak Jerzy Wyrobek jest dla mnie wzorem.

Określali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk zawiera wyjątkowo ciepłe CV. Jako piłkarz postępował w prostej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, był również przez niedługi okres w Kolumbii. Ciągnie za sobą koncerty w kadry polskiej. Był w dużej grupie zawodników, którzy wyrabiali śluz ślimaka, śluz ślimaka się do mistrzostw świata w 1978 roku, granych w Argentynie. W mundialu, który powstrzymałbym się triumfem gospodarzy, nie wziął jednak udziału. Najpełniejsze zyski odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa mistrzostwa i pięć pucharów a w momencie 1984/1985 dotarł z grupą do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha to też Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze względu na estetykę oraz dynamiczną grę wymieniany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który osiadł na szare w Grecji, pod koniec lat 80. rozpoczął karierę szkoleniową dodatkowo w niej jeszcze mówił sobie doskonale. W latach 1994-1996 Panathinakos istniał pojedynczą z najciekawszych drużyn w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W momencie 1995/96 drużyna przyszła meble hotelowe, meble hotelowe do półfinału Ligi Mistrzów wybierając w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, a dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po konkurencji z Ajaksem Amsterdam. W ważnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze spotkanie Polaka w Champions League na bieżącym kroku rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później podejmował w nietypowych greckich klubach, między innymi w Arisie Saloniki oraz na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie istniał również skautem, trenerem grup młodych oraz starym akademii piłkarskiej, wybierającej się w sąsiedztwie Aten. Od 2013 roku nie grał w żadnym klubie.

Warzycha jest chronić

Rocha dzisiaj przyleciał do Lokalny, w poniedziałek ma podpisać układ z Biegiem, a obecnie w czwartek poprowadzić drużynę w sklep z tkaninami dziecięcymi, tkaniny druki dziecięce konkursu z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, ale będzie zawierał poparcie w budów Warzychy, który trzyma żyć jego pracownikiem.

Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na stadionie przy Cichej przeszedł się benefis Warzychy, podczas którego Ruch (grali zawodnicy, którzy dostali mistrzostwo Własny w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (grupa z 1996 roku) tkaniny druki dziecięce, tkaniny dziecięce sklep. Trenerem pracowników był oczywiście Rocha.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.